Van Çıldıran Evde Masaj Suzan

By | Aralık 2, 2018

Kusursuzluk ve mükemmel olmanın peşinden giden başak burcu kişileri, bu esnada kendi bedenini farkında olmayacak bir şekilde yorarak daha fazla enerji kaybına uğrar. Van çıldıran evde masaj

uygulaması sırasında dokunuşların verdiği etkiyle kan dolaşımı hızlanarak, ruhunda arınma meydana gelir. Başak burcu terapisi, vücudu rahatlatmanın yanı sıra, başak burcu kişilerinin ihtiyaç duyduğu enerji dengesi zambak, kavun, badem, kavun ve nane etkenli esanslardan imal edilen terapiye özel yağ ile ipek gibi olan dokunuşlarla sağlanmaktadır.

Enerji veren bu terapiye başlamadan evvel vücudu rahatlatma konusunda etkisi olan peeling uygulaması yapılır. Çıldıran evde masaj Ardından bu peeling duş yardımıyla temizlenir. Daha sonra hazırlanan özel karışım ile kişi özel olarak başak burcuna özel olan terapiye alınır.

Yay burcu kişileri doğuştan liderdir. Van çıldıran evde masaj . Güçlü karizmaları ve parlak karakterleriyle herkesi kendisine çeker. Yüksek hedefleri ve görüş açıları olan yay burcu kişilerinin vücut enerjisi menekşe, greyfurt, böğürtlen, karanfil ve tarçın esanslarından imal edilen yay burcuna özel masaj yağıyla ruh ve bedeni daha iyi hissetmesi sağlanır. Bu terapiye başlamadan önce diğer uygulamalarda olduğu gibi peeling uygulanır ve ardından bu karışım ile masaj yapılır.