Van Edremit Masaj Salonu Züleyha

By | Aralık 1, 2018

Göz kırışıklıkları yaşlanmanın en önemli belirtileri arasında sayılabilir. Van edremit masaj salonu Kişiler bu kırışıklıkları önleyebilmek adına çeşitli kremlere ve masaj hareketlerine başvurmaktadır. Tek başına krem tedavisi yeterli olmadığından dolayı mutlaka doğru hareketlerin uygulanmasıyla etkinlik ve verimlilik en üst düzeye çıkarılması hedeflenir. Fayda sağlanabilmesi için önemli olan hareketlerin hangi noktalara nasıl uygulanması gerektiğidir. Edremit masaj salonu

Kişiler göz kenarlarına masaj hareketlerini uygularken 8 şeklini çizmeleri gerekir. Bu hareketler uygulanırken el kayganlığının artması ve hareketlerin cildinizle uyum sağlayabilmesi için göz kreminizi kullanabilirsiniz. Bu sayede cildin tahriş olmasının da önüne geçilecektir. Van edremit masaj salonu . Bu hareketler göz altı torbalarının giderilmesine ve kaz ayaklarının zaman içinde yok olmasına fayda sağlayacaktır. Hemen etki eden bir hareket olmamasından dolayı mutlaka sık sık ve uzun süreli uygulamalar yapılması gereklidir.

Dudak kenarında oluşan kırışıklıkların giderilmesi hususunda da aynı hareketler izlenebilir. Dudak bitiş noktalarına 8 hareketi çizilerek burada oluşan sarkmaların önüne geçilebilir. Hareketlerin uygulama baskısı çok fazla olmamalı ve cildi tahriş etmekten uzak durulmalıdır. Hindistan cevizi yağı kullanılması hem cildi onaracak hemde hareketler arasında uyum sağlayacaktır.