Van Edremit Mutlu Son Masaj Ülkü

By | Aralık 1, 2018

dokuları uyarmak ve tedavi etmek amacıyla uygulanan bir yöntemdir. Van edremit mutlu son masaj Her zaman masaj salonlarına gitmenin imkanı olmadığı için vücudun belli bölümlerine evde kendiniz masaj uygulaması yaparak rahatlayabilirsiniz. Öncelikle başınız ve başınızın üst tarafına uygulama yapın. Bu şekilde günün yorgunluğunu ve stresini atmış olacaksınız. Edremit mutlu son masaj

Yüzüne her sabah ve her akşam uygulamayı yapabilirsiniz. Yüz bölgesine yapılan uygulama daha canlı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olacak, aynı zamanda kullandığınız krem ve bakım ürünlerinin emilimini hızlandıracaktır. Kulak arkası kendi kendinize uygulamayı yapacağınız bir diğer bölgedir. Van edremit mutlu son masaj . Kulak bölgesi vücudun enerji geçişinin olduğu bölgelerden biridir. Kulak arkasına hafif friksiyon hareketleri ile uygulama yapabilirsiniz.

Bir diğer bölge elleriniz ve ayaklarınızdır. Bu sayede kan dolaşımını arttırabilir ve ödem oluşumunu en aza indirebilirsiniz. Eller yaşı gösteren uzuvlardır. Ellerinize düzenli olarak bakım uygulamak el derisini daha parlak ve diri yapacaktır. Her işlemde olduğu gibi bu işlemde de basının dozunu kendinize göre artırabilir veya azaltabilirsiniz. Kullanacağınız ürünleri veya yağları kendi tercihinize göre ve cildiniz yapısına uygun seçme imkanı bulursunuz.