Van İpekyolu Evde Masaj Su

By | Aralık 2, 2018

geçmiş çağlardan günümüze doğu Asya’dan başlayarak bütün dünyaya yayılmış bir antik tedavi ve rahatlama metotlarının bütünüdür. Van i̇pekyolu evde masaj Bu metotlar vücuttaki kasların basınç, itme ve çekme, ovalama gibi farklı fiziksel teknikler ile uyarılması vasıtası ile gerçekleştirilir. Özellikle antik Çin dönemlerinde yaygın olarak kullanılmıştır. Günümüzde ise genellikle rahatlama amaçlı olarak bir lüks tüketim hizmeti aynı zamanda fizik tedavi alanında da kullanılan bir tedavi metodudur. İpekyolu evde masaj

yaptırmak vücutta ki uygulama yapılan bölgelerin kaslarının uyarılmasını, kan dolaşımının hızlanmasını, vücudun toksik maddeleri uzaklaştırmasını sağlar. Aynı zamanda bağışıklık sistemi kuvvetlendirilir ve psikolojik olarak ciddi bir düzenleme ve dengeleme aracıdır. Alternatif tıp alanlarında kaza ve sporcu yaralanmaları, hatta felçli hastaların iyileştirilmesi gibi alanlarda mucizeler yaratabilir. Van i̇pekyolu evde masaj .

uygulaması esnasında ovalamaların rahat yapılabilmesi için yağlar kullanılır. Bu yağlar özel bitkilerin özlerinden çıkarılır ve içerisinde esansiyel moleküller bulunur. Bu moleküller koku ve deri yolu ile vücuda girerek hem rahatlamaya hem de uygulamanın etkisinin arttırılmasına yardımcı olur. Aynı şekilde içerdikleri antimikrobiyallerle bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.